ישראל
  • English for KidsEnglish for young children
 

חדשות ומדיה

הלן דורון אנגלית בתקשורת

 

כתבה על הלן במגזין “את”: בואי להגשים חלום! 10-11-2017 - הלן דורון מספרת לקוראות מגזין “את” על השאיפה ללמד את ילדי כל העולם, על מה שלמדה משלושת ילדיה, על האימפריה החינוכית שהקימה במו ידיה ועל המרכז החינוכי החדש בקוריאה, בו לומדים תינוקות, ילדים ובני נוער. בואי להגשים חלום!
בוטל האיסור על הוראת אנגלית לילדים כבר מגיל הילדים HELLO גן חובה 03-11-2017 - קראו בידיעות אחרונות: משרד החינוך מאמץ את הגישה של הלן דורון – יפעל להכנסת לימודי אנגלית לגני הילדים.
כתבה על הלן במגזין דה-מרקר וומן 28-09-2017 - קראו על סיפורה של הלן דורון כאשה יזמית  שפיתחה שיטת לימוד מצליחה ועסק משגשג, בכתבת פרופיל במגזין The Marker Women. מההתחלה אצלה בבית לפני למעלה משלושים שנה ועד היום, עם סניפים ב-35 מדינות בעולם ולמעלה משני מיליון תלמידים שמדברים אנגלית כשפת אם בזכות שיטת הלן דורון. “ללמוד דרך המוזיקה של השפה”  
הלן דורון מדברת על המחסור במורים לאנגלית ב”מעריב” 05-09-2017 -  .קראו את דבריה של הלן דורון בכתבה בעיתון מעריב על המחסור במורים לאנגלית – על רקע התכנית של שר החינוך בנט לחיזוק הוראת האנגלית, בדגש על השפה המדוברת.  המתודולוגיה הייחודית של שיטת הלן דורון, המבוססת על מחקר מדעי ולמידה חוייתית ופעילה, עונה על הצרכים האלה. “לא רק מורים חסרים, אלא גם חומרים והדרכה נכונה איך ללמד אנגלית מדוברת
לדבר אנגלית אפשר כבר מגיל הגן – ואפילו לפני!  20-08-2017 -   למדו על שיטת הלן דורון שבזכותה למעלה משני מיליון ילדים בעולם למדו לדבר אנגלית כשפת אם.  במדור זירת המומחים בעיתון ישראל היום

 

 

 
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING