ישראל
 • English for young childrenEnglish for young children
  ילדים בני 3עד 6

  ילדים לומדים אנגלית מדוברת בשני קורסים של Fun with Flupe, בעודם עוקבים אחר הרפתקאותיהם של Granny Fix, Paul Ward ו- Flupe.

  מצאו מרכז לימוד
 • English for school kidsEnglish for school children
  אנגלית אונליין

  פעילויות מהנות בשעות הפנאי עוזרות לילדים לשפר את האנגלית שלהם גם מחוץ לכיתת הלימוד.

  מידע נוסף
 
 

אנגלית לילדים בני 3 עד 6

שאלות נפוצות – הורים
 
 

הילדים שקועים בפעילויות עד כדי כך שהם אפילו לא שמים לב שהם לומדים אנגלית!

שיטת הלן דורון שמה דגש על הענקת מגוון רחב של חוויות חושיות אשר יוצרות סביבה טבעית שבה קולטים הילדים את המבטא של השפה האנגלית, מתַרגלים את השימוש במילים הראשונות שלמדו, ומרחיבים את אוצר המילים שלהם. כל זה מתרחש בסביבה תומכת, תוך כדי פעילויות הכוללות מוסיקה, תנועה ומשחקים.

Fun with Flupe – לילדים בני 3 עד 6

Fun with Flupe מתאר את הרפתקאותיו של פול וורד הצעיר, שקופץ לתוך ספר שירי הילדים שלו כדי לעזור ל- Granny Fixהעליזה ול- Flupe החביב והקופצני לתקן את מה שהשתבש בספר השירים – וכל זאת תוך לימוד אנגלית מדוברת.

בעודם עוקבים אחר הרפתקאותיהם של הגיבורים, התלמידים הצעירים של שיטת הלן דורון לומדים אוצר מילים בסיסי של 660 מילים, היגוי נכון, וכן את יסודות מבנה המשפט באנגלית. הקורס כולל 12 פרקים מונפשים של הרפתקאות שבהן שזורים 25 שירים.

Fun with Flupe מתאים לתלמידים מתחילים או כקורס המשך ל- Baby’s Best Start.

ערכת לימוד של Fun with Flupe

ילדים נהנים עם Flupe


שירי ילדים מוכרים מלמדים אנגלית


בואו לשיעור התנסות חינם

 

More Fun with Flupe – לילדים בני 3 עד 6

More Fun with Flupe הוא קורס ההמשך של Fun with Flupe, והוא כולל 12 פרקים חדשים המציגים את הרפתקאותיהם של פול וורד, Granny Fix ו- Flupe. הקורס מלמד 650 מילים חדשות ו-25 שירים, ומיועד לילדים שסיימו את הקורס Fun with Flupe.

“בהתחלה לא הייתי בטוחה אם נכון שבני, מרקו, יתחיל ללמוד אנגלית כבר בגיל 3. אבל כל הספקות שלי נעלמו כליל אחרי הפעם הראשונה שלקחנו אותו לחו”ל כשהיה בן 5. להפתעתנו הרבה, מרקו דיבר אנגלית עם זרים בביטחון רב.”
סיקניק נ., בלגרד, סרביה

 ערכת לימוד של More Fun with Flupe

 

Helen Doron Read and Write

כיף ללמוד אנגלית עם  Helen Doron Read and Write. הספרים וחוברות העבודה האינטראקטיביים מכילים תכנים ייחודיים, מקוריים ומעניינים, המקנים לילדים בני ה-3 עד 6 מיומנויות קריאה וכתיבה. חומרי הלימוד מוצגים בשיעורים על ידי המורה, והתלמידים ממשיכים את תהליך הלמידה בבית – באופן עצמאי או יחד עם הוריהם – על ידי הפעלת חוברות העבודה באפליקציה בטאבלט או בסמארטפון. התלמידים לומדים לקרוא ולכתוב עם עזרה הורית מועטה בלבד, והמוטיבציה ללמידה נוצרת מעצם סקרנותם האישית והנאתם. כל חומרי הלימוד מתאימים לתכנים הנלמדים בחוגי שיטת הלן דורון.

hde_prw_learning_set_image_03_09_15_a_1-e1441630310584

 

 

 
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING