ישראל
 • English for pre-teensEnglish for Kids on Kangi Club
  ילדים בני 6 עד 12

  לומדים אנגלית מדוברת לצד קריאה וכתיבה על ידי צפייה
  בהרפתקאותיהם של פול ומילי, שעוזרים לקנגי ולתינוק ג'ואי לפתור בעיות שונות בסטוֹרִיוִויל.

  מצאו מרכז לימוד
 • English for pre-teensEnglish for pre-teens
  אנגלית אונליין

  פעילויות מהנות בשעות הפנאי עוזרות לילדים לשפר את האנגלית שלהם גם מחוץ לכיתת הלימוד.

  הקליקו למידע נוסף
 
 

אנגלית לילדים בני 6 עד 12

שאלות נפוצות – הורים
 
 

למידת דקלומים עוזרת לילדים לזהות, לקרוא ולכתוב מילים – בכל שפה.

חומרי הלימוד הייחודיים של שיטת הלן דורון ללימוד קריאה וכתיבה באנגלית, משלבים שיטות מובְנות להפקת דיבור ולקריאה חופשית. הוראת הקריאה והכתיבה משתנה ממדינה למדינה; גיל הסף להתחלת הלימוד שונה ממדינה למדינה.

Jump with Joey – לילדים בני 6 עד 9

Jump with Joey הוא קורס חדש ללימוד אנגלית לתלמידים בני 6 עד 9. אפשר ללמד אותו גם כהמשך לקורסים של Fun with Flupe.

הקורס כולל סדרה של 12 פרקים מונפשים המתארים את הרפתקאותיו של פול וורד וחברתו מילי, אשר עוזרים ל- Kangi ולבנה השובב, Joey, לפתור בעיות בסטוֹרִיוִויל. בד בבד עם לימוד השפה האנגלית, הילדים רוכשים גם ערכים חשובים הקשורים לחברוּת ולשמירה על הסביבה.

התלמידים לומדים אנגלית באמצעות 25 שירים והמון משחקים ופעילויות – הן בכיתה והן בבית. Jump with Joey הוא הקורס הראשון ללימוד אנגלית העושה שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה. הילדים זוכים לחוויה מועשרת של לימוד אנגלית כשגיבורי הסדרה Jump with Joey מתעוררים לחיים בחוברות העבודה שלהם, ומשלימים את הלמידה עם ההאזנה בבית – המרכיב המהווה חלק מהותי ביותר של מתודולוגיית לימוד השפה האנגלית בשיטת הלן דורון.

חוברות פעילות קסומות עם טכנולוגיית מציאות רבודה


הנה Jump with Joey!



הירשם לשיעור נסיון

Play On in English – לילדים בני 6 עד 10

Play On in English הוא קורס למתקדמים, המיועד לילדים שכבר למדו במשך כמה שנים בחוגים ללימוד אנגלית בשיטת הלן דורון. Play On in English הוא קורס המשך ל- More English for All Children.

הילדים לומדים בקורס Play On in Englishלמעלה מ-1000 מילים, 18 שירים מגניבים, וכן מתרגלים יצירת משפטים באנגלית ומשפרים היגוי. הקורס כולל שירים מקוריים, סיפורים ומשחקים. בנוסף לכל אלה, הקורס Play On in English מעשיר ידע כללי ומלמדת את הילדים עובדות מרתקות אודות הטבע.

ערכת הלימוד של Play On In English

Botty the Robot – לילדים בני 7 עד 10

ילדים אוהבים מאוד את הרפתקאותיהם של בוטי הרובוט, דני, קורנליה והלן המתרחשות באולפן טלוויזיה דמיוני. הקורס Botty the Robot מלמד אנגלית מדוברת וכן את יסודות הקריאה והכתיבה. ניתן דגש רב לנושא ההיגוי. לימוד הקריאה והכתיבה נעשה בצורה מוחשית בעזרת כרטיסיות הדגמה פונטיות מקודדות לפי צבעים, חוברות עבודה צבעוניות, ומגוון רחב של משחקים ופעילויות המתרחשות בכיתה. לאורך הקורס כולו שזורה עלילה קומית הכוללת שירים מקוריים.

מתודולוגיה מוכחת



אנגלית לכל החיים


אנגלית כמו שפת-אם


Botty the Robot הוא קורס למתחילים או חוג המשך ל-Jump With Joey, ומתמקד באנגלית מדוברת וגם במיומנויות קריאה וכתיבה.

הקורס מלמד 1400 מילים, מיומנויות בסיסיות של קריאה וכתיבה, מבנים דקדוקיים בסיסיים באנגלית, והוא כולל גם 12 שירים מקסימים.

ערכת הלימוד של Botty the Robot

הירשם לשיעור נסיון

Paul Ward’s World – לתלמידים בני 9 עד 11

הילדים נהנים לעקוב אחר הרפתקאותיו של פול וורד הצעיר וחבריו בעוד הם לומדים על העולם הסובב אותם. קמילה המסתורית נעלמת בכל פעם מחדש. הילדים מוקסמים מהפעילויות והשירים המקוריים ומהרפתקאותיו של פול וורד בביתו, בבית הספר, במהלך קניות בעיר, בגן החיות ובחופשה.

ערכת הלימוד של Paul Ward’s World

הקורס Paul Ward’s World מיועד לתלמידים שיש להם בסיס טוב בקריאה באנגלית וידע בסיסי באנגלית מדוברת. הקורס מתאים לתלמידים חדשים בני 11 או כקורס המשך ל-Botty the Robot.

הקורס מלמד כ-1700 מילים באנגלית.

Paul Ward and the Treasure – לתלמידים בני 10 עד 13

הקורס Paul Ward and the Treasure כולל 8 שירים חדשים ופעילויות מהנות באנגלית. זוהי חגיגה צבעונית, מוסיקלית, רב-חושית – חוויית למידה בלתי נשכחת, המשאירה את חותמה ומעניקה כלים שישרתו את התלמידים כל חייהם.

הילדים לומדים בקורס Paul Ward and the Treasure למעלה מ-2000 מילים ואת המבנה הדקדוקי של השפה האנגלית בהתאם לרמה A1 של המדד האירופי להערכת שפות.

 

 ערכת הלימוד של Paul Ward and the Treasure

Helen Doron Read and Write

כיף ללמוד אנגלית עם  Helen Doron Read and Write. הספרים וחוברות העבודה האינטראקטיביים מכילים תכנים ייחודיים, מקוריים ומעניינים, המקנים לילדים בני ה-6 עד 9 מיומנויות קריאה וכתיבה. חומרי הלימוד מוצגים בשיעורים על ידי המורה, והתלמידים ממשיכים את תהליך הלמידה בבתיהם – באופן עצמאי או יחד עם הוריהם – על ידי הפעלת חוברות העבודה באפליקציה בטאבלט או בסמארטפון. התלמידים לומדים לקרוא ולכתוב עם עזרה הורית מועטה בלבד, והמוטיבציה ללמידה נוצרת מעצם סקרנותם האישית והנאתם. כל חומרי הלימוד מתאימים לתכנים הנלמדים בחוגי שיטת הלן דורון.

Polly Reads and Writes

לילדים בני 9 – 5

ילדים לומדים גם בבית וגם בקבוצה. לאחר שצברו בטחון באנגלי מדוברת בחוגים קודמים של הלן דורון, בבית או בבית הספר מוכנים הילדים להצטרף להרפתקאותיהם של פולי כלבת הקולי, נאט החתול, רוי הבן ופרל הבת.

הלימוד בחוג מוטמע ומושלם באמצעות אפליקציה לתרגול הקריאה הניתנת להורדה למכשירים ניידים וטאבלטים.
האפליקציה מכילה 32 ספרי קריאה אינטראקטיביים המחולקים לשמונה רמות קושי ובנויה בהתאם לחומר הנלמד בשיעור השבועי. בעזרת האפליקציה, יכול הילד לעבוד באופן עצמאי את מה שלמד בשיעור, ולתרגל יכולות חשובות של שליטה בשפה האנגלית. כל “מדף” (רמה) של 4 ספרים משתלב בחומר הנלמד בכל אחת מחוברות העבודה בקורס.
בזכות האפליקציה, הילדים מסיימים את הקורס עם ידע רחב בקריאה וכתיבה.

hde_prw_learning_set_image_03_09_15_a_1-e1441630310584

Jump with Joey לילדים בני 6 עד 9

זהו קורס חדש ללימוד אנגלית, לתלמידים מתחילים בני 6 עד 9. אפשר ללמדו גם כקורס המשך לתוכנית הלימוד של Fun with Flupe.

הקורס כולל סדרה מונפשת בת 12 פרקים, העוקבת אחר הרפתקאותיהם של פול וורד וחברתו מילי, שעוזרים לקנגי ולבּנה השובב ג’ואי לפתור בעיות שצצות בסטוֹרִיוִויל. התלמידים לומדים אנגלית באמצעות 25 שירים והמון משחקים ופעילויות, הן בכיתת הלימוד והן בבית, ובה בעת רוכשים גם ערכים חשובים של חברוּת ושל שמירה על הסביבה.

Jump with Joey הוא הקורס הראשון ללימוד אנגלית העושה שימוש בטכנולוגיית המציאות הרבודה. חוויית הלמידה מתעצמת כשהדמויות של Jump with Joey מתעוררות לחיים בחוברות העבודה הקסומות של הילדים, ובכך מספקות את אלמנט שמיעת החומרים בבית – מרכיב בעל חשיבות גבוהה ביותר במתודולוגיה של אנגלית בשיטת הלן דורון.

More Jump with Joey לילדים בני 6 עד 9

התלמידים המשתתפים בקורס More Jump with Joey ממשיכים לעקוב אחר הרפתקאותיהם המלהיבות של פול, מילי, קנגי וג’ואי, הפותרים בעיות בסטוריוויל. זהו קורס המשך ל-Jump with Joey, והילדים אוהבים לצפות בשפה האנגלית בסיטואציות מהחיים בחוברות הפעילות הקסומות.

התלמידים לומדים אנגלית באמצעות 25 שירים והמון משחקים ופעילויות למידה מהנות.

בואו לשיעור התנסות חינם

 
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING
?INTERESTED
WE ARE ACTIVELTY
FOR FRANCHISEES
IN CITY
LOOKING