אודות לימודי אנגלית לילדים ונוער בשיטת הלן דורון

מאז הוקמה החברה בשנת 1985, כ-4 מיליון ילדים כבר למדו אנגלית כשפת אם שנייה עם המתודולוגיה הייחודית של הלן דורון.

כיצד הכל התחיל?

לפני יותר מ-35 שנה, ביישוב הררית שבמשגב, חוותה הלן דורון רגע של השראה בזמן שראתה את בתה הצעירה לומדת לנגן בכינור באמצעות שיטת סוזוקי. ד”ר סוזוקי לימד כיצד לנגן בכינור על ידי שמיעת המוזיקה ולא על ידי קריאת התווים. הלן הבינה שזו יכולה להיות גם דרך נהדרת ללמד את השפה המדוברת.

“אם סוזוקי מלמד את שפת המוזיקה, מדוע איננו מלמדים את המוזיקה של השפה?” תהתה הלן.

כבלשנית, הייתה להלן הבנה עמוקה על המכניקה של השפה וכמורה, היא ראתה את האתגרים הקיימים בהוראת אנגלית לילדים כשפה זרה. באמצעות שיטה מהפכנית זו, לימודי השפה האנגלית הפכו לחווייתיים ומהנים במיוחד.

מתודולוגיה מהפכנית

הדרך שבה ילדים הכי אוהבים הוא ללמוד באמצעות משחק והנאה. ילדים הרי לא אוהבים לשבת ולשנן חומר – זהו אינו דבר שנותן להם מוטיבציה להמשיך וללמוד. לכן, הלן וצוות המומחים הפדגוגיים של החברה, פיתחו קורסים שלמים ושיעורים שמלאים בהפעלות מהנות ומגרות את כל החושים!

השירים המקוריים, המשחקים, השיחות, האנימציות והאינטראקציות – הופכים את לימודי האנגלית לחווייה יעילה, טבעית ובלתי נשכחת.

שמים את התלמידים במקום הראשון

אנו מציעים קורסים באנגלית לילדים ונוער, מגיל 3 חודשים ועד 18 שנים כאשר לכל שכבת גיל ישנה הייחודיות שלה:

עבור גילים צעירים יותר, אנו מנצלים את חלון ההזדמנויות ללמידה טבעית בצורה האפקטיבית ביותר המעניקה נקודת פתיחה טובה יותר לחיים הבוגרים של ילדכם. אגב, לא רק בלימודי האנגלית אלא גם בהנחלת ערכים ופיתוח יכולות קוגנטיביות. שיטת הלימוד מאפשרת לנו לגשת אל הילדים בדרך הוליסטית ולהעניק להם תמיכה רגשית וחיזוקים חיוביים לפיתוח הבטחון העצמי. אנו מלמדים שיעורים חשובים לחיים, המביאים לידי ביטוי את ערכי החברה: למידה בהנאה, שמירה על איכות הסביבה, אמפתיה, סובלנות, קבלת האחר, חמלה כלפי בעלי חיים, טוב-לב, חברות ומשפחה.

בנוסף האפליקציות שלנו תומכות בחומרי הלימוד הנלמדים בחוגים וכוללות משחקים, שירים, לימודי קריאה, שמיעה ועוד, להמשך תרגול גם בבית.

עבור גילי חט”ב ותיכון, אנו עובדים עם מיטב העקרונות הניורודידקטיים הקיימים בעולם החינוך ומתאימים אותם לשיטת הלימוד הייחודית שלנו. התוצאה? חוויית למידה מתקדמת בדרך מהנה במיוחד וללא מאמץ.

הרבה יותר מלימודי אנגלית. זוהי מתנה לכל החיים!