הלן דורון PLUS

הופכים את שעות הבוקר לחוויית למידה!

הלן דורון PLUS הינה תכנית בלעדית לשעות הבוקר/צהריים, הכוללת מגוון רחב של תחומי למידה חווייתיים בדרך המהנה והמוכרת של שיטת הלן דורון – והכל באנגלית!

מעכשיו הילדים יכולים להגיע אל מרכז הלימוד יום-יום לאחר המסגרות ואפילו בסופי השבוע (במרכזי לימוד נבחרים)!

התכנית כוללת מגוון תכני העשרה חינוכיים לילדים בתחומים: אנגלית, מתמטיקה, ספורט ותנועה, כישורי חיים ועוד.כל התכנים פותחו ע”י המומחים הפדגוגיים מבית הלן דורון, ועוסקים מעבר למצויינות לימודית גם בהקניית ערכים אישיים לחיים, בדיוק כמו בכל תכניות הלימוד שלנו, כבר למעלה מ- 37 שנים.  

למידע נוסף »

אנגלית

מתמטיקה

ספורט ותנועה

כישורי חיים

לרשותכם 2 מסלולי בחירה:

Playgroup

לגיל שנה – 4 שנים: תכנית ייחודית ומשותפת להורים וילדים הכוללת שלל נושאים מרתקים כגון: הנחת יסודות מתמטיים, תנועה, פיתוח יכולות וחיזוק הבטחון העצמי – והכל באנגלית!

Childcare

לגילאי שנתיים – 6 שנים: תכנית בלעדית המשלבת את תכני הלימוד החווייתיים של גני הילדים של הלן דורון בעולם – פיתוח ייחודי שכולו באנגלית!

מה לומדים?

לוגו פלוס

אנגלית

למידה באמצעות הנאה – שירים מקוריים, משחקים, הפעלות, חיזוקים חיוביים והמון כיף ,המבססים את היסודות ללמידת השפה ומסייעים לקליטה מהירה וקלה יותר, בדגש על דקדוק והגייה נכונה.

לוגו פלוס

מתמטיקה

פיתוח יכולות חשיבה מתמטית ע”י שימוש בדוגמאות מחיי היום-יום, עם המון כיף, שירים, משחקים והמון הפעלות שונות המעודדות את הילדים להשתמש ביכולות חשיבה מתמטית באופן טבעי, בונות ומחזקות את הביטחון העצמי ומפתחות את כישורי המנהיגות שלהם.

לוגו פלוס

ספורט ותנועה

נפש בריאה בגוף בריא! ילדיכם יהנו מתרגילים מעולמות היוגה, פילאטיס ואמנויות לחימה לילדים, המסייעים לחיזוק הגוף, גמישות, שיווי משקל ועוד.לימודי השפה מתרחשים תוך כדי ביצוע התרגילים, כך שבנוסף להתפתחות הפיזית, ילדיכם יוכלו לפתח מיומנויות שכליות לשכלול היכולת לבצע מספר משימות במקביל.

לוגו פלוס

כישורי חיים

חיזוק היכולות הפסיכומטוריות וכישורים חברתיים באמצעות סביבת למידה המבוססת על משחק, הנאה והפעלות המעודדות את הילדים לגלות ולהביע את היצירתיות והסקרנות שבהם בדרך הטבעית.